Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведено апаратну нараду з визначенням основних заходів на поточний тиждень

Проведено апаратну нараду з визначенням основних заходів на поточний тиждень

Проведено апаратну нараду з визначенням основних заходів на поточний тиждень

05 грудня проведено чергову апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів державної влади. Засідання провів голова райдержадміністрації Борис Яцков.

Традиційно керівництво Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області та Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області прозвітувало про стан правопорядку та пожежної безпеки в районі за минулий тиждень.

Далі на апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися медицини, освіти та економіки. Також під час зібрання було окреслено заходи на поточний тиждень.

Користуючись нагодою, директор комунального підприємства «Ізяславський районний медіа-центр» Василь Сложинський закликав присутніх розглянути можливість здійснення передплати районної газети «Зоря Надгориння» на 2017 рік.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району, а також звернуто увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.