Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Проведення акції «З радістю в школу!»

Проведення акції «З радістю в школу!»

Підготовка дітей до нового навчального року – це відповідальний та фінансово-затратний процес для усіх батьків, особливо для тієї категорії населення, яку складають сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах. Для цих родин придбання шкільного одягу, канцелярії та усього необхідного для навчання є непростим або навіть і неможливим моментом.

Ізяславський районний центр соціальних служб долучився до проведення благодійної акції « З радістю в школу!», яка щорічно проводиться у серпні, за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб.

У ході акції сім’ям, які перебувають на обліку районного центру соціальних служб, було надано гуманітарну допомогу дітям – школярам у вигляді одягу для школи та необхідного шкільного приладдя для навчання та загального розвитку позашкільний час.

Також під час проведення заходу з батьками було проведено консультативну роботу, спрямовану на активізацію свідомого ставлення до виховання дітей та підвищення рівня їх виховного потенціалу в цілому.

Завдяки наданій благодійній допомозі Хмельницьким обласним центром соціальних служб діти отримали можливість з радістю приступити до нового навчального року, а батьки відчули підтримку і турботу у непростий для усієї країни період карантину.

Ізяславський районний центр соціальнихслужб 

465
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.