Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прощання з Героєм України Олександром Петраківським

Прощання з Героєм України Олександром Петраківським

2 вересня у Хмельницькому на Майдані Незалежності провели в останню путь 33-річного Героя України полковника Олександра Петраківського.

Ціною власного здоров’я влітку 2014 року 33-річний військовий врятував цілу колону армійців під Луганськом. Тоді, 20 липня, загін Олександра дав бій бойовикам та забезпечив можливість цілій колоні техніки Збройних сил та сил 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» без втрат пройти до аеропорту Луганська. Під час бою один з бійців загубив шолом. Побачивши це, капітан Олександр Петраківський віддав підлеглому свій кевларовий шолом, чим врятував йому життя. За кілька хвилин після того, як офіцер віддав свій шолом розвіднику, йому в голову влучив осколок міни. Попри важке поранення, він виносив з-під обстрілу поранених бійців і продовжував керувати підрозділом. Колона скористалась боєм і без втрат прорвалася крізь засідку ворога.

Після поранення в голову, Олександр впав у кому. За сім років переніс десятки важких операцій, тяжку і тривалу реабілітацію. Проходив лікування в Україні, Польщі, в Ізраїлі, США та складну реабілітацію у Науково-практичному центрі нейрореабілітації Nodus у Броварах.

На жаль, 29 серпня 2021 року серце Героя України зупинилось.

Герої не вмирають. Вони завжди житимуть у наших серцях, перебуваючи вже у небесній варті, охороняючи мир і спокій України.

Олександр Петраківський назавжди залишиться прикладом мужності та патріотизму, справжнім Воїном Світла та Добра.

Наші щирі співчуття рідним та близьким героя.

Слава Герою України Олександру Петраківському!

Слава Україні!

Ізяславська міська громада

91
RSS
Бродяґа
12:14
Слава Нації. Герої вічні. Слава нашим землякам.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.