Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВІНОК У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВІНОК У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати День знань — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним. Прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

В урочистих лінійках у навчальних закладах Ізяславського району з нагоди початку нового 2019/2020 навчального року взяли участь представники влади, депутатського корпусу, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування району, які привітали школярів та педагогів з початком нового навчального року.

Організатори свята підійшли до організації його проведення нетрадиційно. Родзинкою його проведення став танцювальний флешмоб, який підготували першокласники спільно із своїми батьками.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.