Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Прокуратура встановлює дітей, постраждалих від воєнних злочинів в Україні

​Прокуратура встановлює дітей, постраждалих від воєнних злочинів в Україні

Прокуратура встановлює дітей, постраждалих від воєнних злочинів в Україні внаслідок вторгнення російської федерації, та очевидців воєнних злочинів, в результаті вчинення яких знищено та пошкоджено заклади освіти

Більше ніж 663 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційними даними ювенальних прокурорів 232 дитини загинули та понад 430 поранено.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих, звільнених територіях та в місцях, куди діти були вимушені переїхати.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 145, Київській — 116, Харківській — 102, Чернігівській — 68, Херсонській — 48, Луганській — 48, Миколаївській — 45, Запорізькій — 28, Сумській — 17, у м. Києві — 16, Житомирській — 15.

На території Шепетівського району на даний час проживає понад 27 тисяч осіб, які були вимушені переїхати з зони бойових дій, у тому числі понад 7 тисяч дітей.

Прокурорами Шепетівської окружної прокуратури збирається інформація про дітей постраждалих від воєнних злочинів в Україні внаслідок вторгнення російської федерації та очевидців воєнних злочинів, в результаті вчинення яких знищено та пошкоджено заклади освіти, з метою подальшого проведення з ними слідчих (розшукових) дій (допитів, визнання потерпілими, тощо).

Якщо Ваша дитина постраждала внаслідок військової агресії російської федерації, Ви чи Ваша дитина є свідком знищення чи пошкодження закладів освіти внаслідок бойових дій, повідомте про це Шепетівську окружну прокуратуру телефонним зв’язком на номер (03840) 4-09-71 або (03840) 4-23-45. Також чекаємо Вас з 08.00 год. по 17.00 год. у будні дні в приміщенні Шепетівської окружної прокуратури за адресами: вул. Сергія Оврашка, 43, м. Шепетівка; вул. Соборності, 34-а, м. Славута; проспект Незалежності, 10а, м. Нетішин; вул. Лесі Українки, 154, м. Полонне; вул. Шевченка, 5, м. Ізяслав; вул. Івана Франка, 19, смт. Білогір’я.

Керівник Шепетівської окружної прокуратури

Роман ОЛІЙНИК 

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.