Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прокуратура відсудила гідроспоруду

Прокуратура відсудила гідроспоруду

Прокуратура відсудила гідроспоруду

Прокуратурою Хмельниччини попереджено незаконне вибуття із державної власності гідроспоруди вартістю майже півмільйона гривень.

Господарським судом Хмельницької області було задоволено позов прокуратури області про визнання незаконним рішення сесії сільської ради в Ізяславському районі, яким неправомірно передано на баланс комунальному підприємству гідротехнічну споруду на нагульному ставу Сахнівці, що є державною власністю за даними Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

«Встановлено, що під час прийняття вказаного рішення сільською радою було формально змінено назву гідротехнічної споруди на «ГТС на штучній водоймі… Грунтова гребля. Водоскидна споруда».

Крім того, прийняття рішення та подальша державна реєстрація права комунальної власності на цю гідроспоруду відбулися без дозволу спеціально уповноваженого органу — Державного агентства рибного господарства України. У зв'язку з цим, використовуючи представницькі повноваження, прокуратура області через суд домоглася повернення гідротехнічної споруди вартістю майже 500 тис. гривень її законному власнику — державі», — повідомялють у прес-службі обласної прокуратури.

Джерело: odtrk.km.ua

55
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.