Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прогноз погоди на вікенд: сніг, дощ та поривчастий вітер

Прогноз погоди на вікенд: сніг, дощ та поривчастий вітер

Морозів синоптики не прогнозують.

Найближчі три дні на Хмельниччині пануватиме атмосферний фронт. Із метеорологічних явищ – сніг, дощ та поривчастий вітер.

Так, за прогнозом Українського гідромереоцентру, 31 січня – 2 лютого на Хмельниччині пройдуть опади у вигляді мокрого снігу. У п'ятницю та суботу температура повітря вдень становитиме 3-8 градусів тепла. Вночі стовпчики термометру опустяться до нуля. В неділю потепліє до +10 градусів вдень, вночі обіцяють +2…+4. При цьому синоптики прогнозують південно-західний вітер зі швидкістю 7-12 метрів за секунду.

За даними сайту «Гісметео», вікенд на Хмельниччині буде дощовим та з «плюсовою» температурою. В п'ятницю буде невеликий дощ, а стовпчик термометру вдень покаже +4 градуси. Вночі похолодає до нуля. У суботу, 1 лютого, також дощитиме, але повітря прогріється до +7 градусів вдень, а вночі температура опуститься до +4. В неділю також дощ. За даними ресурсу, температура в цей день підійметься до поділки +8 градусів, вночі опуститься до +4.

Хмарну та дощову погоду прогнозує жителям Хмельниччини й сайт «Синоптик»:

У п'ятницю, 31 січня, хмарна погода буде триматися до самого вечора. Вранці очікується дощ зі снігом, який після обіду повинен послабшати, а ближче до вечора йому на зміну прийде дрібний дощ. Вдень температура повітря становитиме +5 градусів, вночі прогнозують близько нуля.

У суботу, 1 лютого, з ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Дрібний дощ розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися. Вдень термометр покаже +6 градусів, вночі +3.

В неділю, 2 лютого, хмарна погода протримається увесь день. Вранці та вдень очікується дрібний дощ, який повинен закінчитися ближче до вечора. Денна температура повітря становитиме +8 градусів, вночі стовпчик термометру покаже +5.

Джерело: Портал "Є"

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.