Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Профілактичні заходи на Ізяславщині

Профілактичні заходи на Ізяславщині

З метою профілактики вірусним захворюванням співробітниками Ізяславського районного управління ГУ Держпродспоживслужби України в Хмельницькій області та Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини 16 березня було проведено заходи із дезінфекції місць масового скупчення людей, зокрема такі роботи було проведено на території Ізяславського ринку.

Цього ж дня на території райцентру дезрозчином також було проведено обробку приміщень автостанції та залізничного вокзалу. Дезінфекційні заходи проводились з метою профілактики інфекційних захворювань. Для виконання завдань відповідні особи, які проводили даний вид робіт, перебували у засобах індивідуального захисту. Ці заходи проводяться відповідно до протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення районна державна адміністрація закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями.

У зв'язку із поширенням COVID-19 в світі та введеним карантином в Україні на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» необхідно додержуватися в місцях великого скупчення людей (магазини, ринки, вокзали) наступних профілактичних та запобіжних заходів:

Проводити протягом доби вологе прибирання та дезінфекцію приміщень. Дезінфекції підлягають: санітарно-побутові приміщення (не менше 2-х разів на добу і за потребою), кімнати прийому їжі, санітарно-технічне обладнання в туалетах, душових і кімнатах гігієни (не менше 2-х разів на добу і за потребою), меблі, ручки дверей в усіх приміщеннях і поруччя, інвентар для прибирання (після кожного прибирання) тощо.

Створити запас дезінфікуючих засобів Дезінфекційні засоби, що використовуються для проведення дезінфекційних заходів мають відповідати чинному законодавству України. Закон України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає державну реєстрацію дезінфекційних засобів.

Провести навчання з персоналом щодо використання дезінфікуючих засобів та додержання особистої гігієни.

Створити умови для додержання особистої гігієни робітників підприємства (установи, організації, закладу) — забезпечити усі рукомийники милом, дезінфікуючими засобами, паперовими рушниками. Забезпечити персонал антисептиками для обробки рук та засобами індивідуального захисту.

Забезпечити медичний огляд робітників перед роботою. Не допускати до роботи осіб з ознаками ГРВІ.

При наявності медичного пункту забезпечити необхідний запас засобів для профілактики ГРВІ та грипу, виробів медичного призначення, необхідними засобами та обладнанням (термометри, бактерицидні випромінювачі, дезінфекційні та антисептичні засоби).

В туалетах створити відповідні умови для миття рук відвідувачів із забезпеченням мила, дезінфекційних та антисептичних засобів. Проводити регулярне прибирання та дезінфекцію приміщень туалетів.

Проводити вологе прибирання та дезінфекцію транспорту.

Забезпечити наявність інформації щодо профілактики захворювань на грип на інформаційних стендах підприємства та інформування відвідувачів через гучномовці.

Сектор організаційно-інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

268
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.