Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Продовжується проведення профілактичних заходів

Продовжується проведення профілактичних заходів

На Ізяславщиніпродовжується проведення заходів щодо профілактики та запобіганню захворювань на грип, ГРВІ та коронавіруснуінфекцію COVID-19

У рамках комплексу заходів щодо профілактики та запобіганню захворювань на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19, які проводяться на території Ізяславського району, Ізяславським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, за сприяння Ізяславської міської ради 17 березня проведено дезінфекції місць масового скупчення населення, а саме продезінфіковано автобусні зупинки в місті Ізяслав.

Продовження комплексу дезінфекційних заходів здійснюється з метою профілактики інфекційних захворювань. Для виконання завдань відповідні особи, які проводили даний вид робіт, перебували у засобах індивідуального захисту. Ці заходи проводяться відповідно до протокольного рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулось 16 березня.

Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення районна державна адміністрація закликає громадян дотримуватись карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставитися до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями медиків.

На виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Зокрема зазначеною постановою введено заборону автобусного міжміського та міжобласниого пасажирського перевезення.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

115
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.