Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Пробне ЗНО онлайн провалилося з тріском!

​Пробне ЗНО онлайн провалилося з тріском!

Сьогодні, 15 червня, провалилось перенесене онлайн пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомляють учасники, які хотіли перевірити свої знання.

Сайти Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти наразі працюють повільніше через велике навантаження. Про це повідомляє Міністерство освіти та науки на своїй сторінці у Facebook.

Деякі учасники не змогли розпочати онлайн тестування, оскільки вміст сайту не завантажувався взагалі.

МОН зазначає, що Український центр якості освіти уже працює на усуненням технічних проблем.

«Ми радимо Вам не хвилюватися і нагадуємо, що завантажити тестовий зошит, бланк відповідей з української мови і літератури та занести свої відповіді до сервісу визначення результатів учасники можуть до 18:00 19 червня», – сказано в повідомленні.

На даний момент працюють сайти Одеси, Донецька, Херсону, решта сайтів, у тому числі столиця — “лежить”.

Нагадаємо, що раніше така процедура була платною, але у зв’язку зі зміною форми проходження пробного ЗНО президент дав доручення провести онлайн тестування безкоштовно.Також повідомлялося, що учасникам пробного ЗНО повернуть гроші.

Пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) має відбутись 17 червня.

Аліна Ріжко

340
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.