Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Про соціальний захист дітей на період карантину

​Про соціальний захист дітей на період карантину

З метою забезпечення прав дітей в умовах карантину, створення безпечного середовища для їх проживання та виховання у період з 27.04.2020 р. до 04.05.2020 р. службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Ізяславського відділення поліції за участю представників органів місцевого самоврядування обстежено умови проживання у 27 сім'ях, в яких виховуються 58 дітей, з них:

26 дітей із закладів інституційного догляду та виховання;

20 дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах;

6 нововиявлених дітей;

6 дітей спільно проживають у сім'ях, діти яких (брат або сестра) влаштовані до інтернатних закладів за станом здоров'я.

У результаті проведення спільних рейдів виявлено 4 батьків, які неналежно виконують свої батьківські обов'язки відносно 6 дітей. До Ізяславського ВП службою у справах дітей райдержадміністрації підготовлено подання про притягнення цих батьків до адміністративної відповідальності. Їхні діти влаштовані до родичів. Всі діти забезпечені засобами особистої гігієни, перебувають вдома.

Нововиявлені діти поставлені на облік служби у справах дітей райдержадміністрації, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, з батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов'язків, а також щодо дотримання заходів запобігання ураження COVID-19, рекомендовано максимально обмежити перебування дітей в багатолюдних місцях; роздано інформаційні матеріали та речову допомогу дітям.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

216
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.