Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Про наболіле…

​Про наболіле…

Ліс – цілий світ, наповнений життям, це як і вода багатство планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям спокій та затишок, а безвідповідальне ставлення призводить до значних проблем, які в майбутньому можуть торкнутися усіх нас.

Про те, що в лісі не можна залишати сміття, недопалки і вогнища знають усі. Але, на жаль, не всі дотримуються цих елементарних правил й нерідко лісові масиви нагадують стихійні сміттєзвалища. Навіщо вивозити непотріб на спеціальне звалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в ліс абсолютно задарма? Напевно, цим керуються люди, які своїми діями створюють у природі смітники.

Ось, до прикладу, звернімо увагу на береги всім відомого озера Святе. Довкола озера знову купи сміття, залишки від вогнищ, биті скляні пляшки…… При цьому шокуючим є той факт, що тут сміття не лише те, яке рекреанти залишили після відпочинку, а й те, яке з дому привезли.! А що стосується вогнища, його обов'язково розводити постійно на новому місці!? Що, на вже існуючому не горить!? А дерева…. Тут бракує слів, адже безліч дерев, живих дерев, понівечені: як не сліди від сокири, так вбиті цвяхи, вкручені саморізи і звичайно висять умивальники для рук з пластикових пляшок.

Щодо інформаційних стендів… Навіщо їх ламати? Там розміщена корисна та пізнавальна інформація і вона для того там, щоб ми збагачували свої знання, розвивали кругозір. Також хочеться згадати і про бесідки. Їх облаштували для більш комфортного відпочинку. І що ми бачимо – вони також понівечені, пропалені, розламані, побиті цвяхами, «прикрашені» розписами та різного змісту графіті!!!

Шановні відпочивальники, скільки можна після вас прибирати, відновлювати те, що ви зіпсували!!!??? Навчітьсянарештіповажати природу й цінувати людську працю!!!

Таке відбувається не лише на території озера, не лише на території Парку! Таке відбувається по всій території лісу куди ступала нога нашої «сучасної людини».

Вкотре вести балачки про штрафи марно, про них і так всі знають і вони нікого, нажаль, не лякають та незупиняють. Ми надіємось на вашу совість і відповідальність!!! У вас є сім'ї, діти, подумайте про них, де вони будуть завтра, що вони побачать? Не хотілось би, щоб вони дізнавались про чисту галявину, про спів птахів, про свіже лісове повітря із ваших розмов.Дайте їм можливість хоч частково побачити чисте екологічне середовище!!!

Національний природний парк «Мале Полісся» вкотре звертається до всіх відвідувачів і відпочиваючих, не смітіть!!! Будьмо добросовісними людьми!

536
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.