Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Президент України призначив нового голову Шепетівської РДА

Президент України призначив нового голову Шепетівської РДА

Район очолив Олексій Глушаков.

3 червня президент України Володимир Зеленський призначив голову Шепетівської районної державної адміністрації. Як йдеться в розпорядженні глави держави, на посаду призначено Глушакова Олексія Олександровича. До цього чоловік був заступником голови Шепетівської районної ради.

Олексій Глушаков народився 24 жовтня 1976 року в місті Острог Рівненської області. Закінчив Національний університет водного господарства та природокористування в місті Рівне за спеціальністю — спеціаліст з теплоенергетики та університет управління та права в місті Хмельницький за спеціальністю — адміністративний менеджмент. Протягом 2015-2020 був начальником Управління Держпраці у Хмельницькій області. У грудні 2020 року обраний заступником голови Шепетівської районної ради.

Нагадаємо, раніше головою Шепетівської РДА був Анатолій Катеренчук. Протягом року він очолював РДА, але 30 квітня його звільнили. Того ж дня на сайті президента було опубліковано розпорядження про призначення Анатолія Федоровича Катеренчука на посаду голови Хмельницької райдержадміністрації.

Раніше Олексій Глушаков був заступником голови Шепетівської районної ради.

Сайт "Є"

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.