Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представили нового голову райдержадміністрації

Представили нового голову райдержадміністрації

Зустріч з новим головою Ізяславської районної державної адміністрації Іваном Борисовичем Федорчуком відбулася 24 лютого. Його представляли заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Сергій Ткачук та народний депутат України Олена Копанчук.

Розпочинав зустріч Сергій Ткачук. Він порушив проблеми, які потребують першочергового вирішення. Центральною темою його промови стала економіка. Сергій Петрович проаналізував коефіцієнт сплати податків та вказав на найнижчий показник (0,17 %) на нашій території. Новому очільнику Ізяславської райдержадміністрації він побажав швидких та рішучих дій, наголосив, що Іван Борисович є хорошим менеджером.

У свою чергу Іван Федорчук заявив, що прийшов працювати на результат:

«Я прийшов не за славою та публікаціями в газетах – мене цікавить результат на покращення. На що я здатен покаже час та оцінять люди. Я лише скажу, що яким я був, таким і залишуся. В моїй особі Ви зможете знайти підтримку, розуміння та довіру. Я не прийшов наповнити свої кишені, не маю наміру грабувати. Навпаки, жорстко контролюватиму бюджет і вимагатиму цього від Вас, звітуватиму про всі витрати та рішення. Мене не цікавлять хабарі, я налаштований на максимальну роботу!»- зазначив новий голова райдержадміністрації.

У залі також були присутні представники районної та місцевої влади. Усі охочі мали можливість поставити питання новому очільнику району.

На питання, що зможе Іван Борисович зробити всього за 7 місяців роботи, він відповів:

«Перш за все, необхідно поповнити бюджет. Чим більше буде працевлаштованих людей, тим швидше збільшуватимуться кошти.»

Свою чітку позицію щодо адміністративно-територіальної реформи очільник району висловити не зміг, оскільки він ще не до кінця вивчив це питання.

Вічно болюче питання про стан доріг у районі теж не оминуло Івана Борисовича. А саме обурення людей щодо ремоту дороги Теліженці-Сахнівці, замість Топори-Топірчики. На думку громадськості, деякі ділянки доріг більш потребують ремонту, аніж ті, що затвердили.

Проте на це питання відповідав Сергій Ткачук, тому що новий очільник району ще не обізнаний у цій сфері.

«Дорога Топори-Топірчики закріплена територіально, нею займається Укравтодор. Ми на це ніяк повпливати не можемо. Ви пишите листи, а ми, в свою чергу, їх відправляємо в міністерство. Змінився також і порядок фінансування. 20 грудня 2019 року було затверджено програму ремонту з детальними ділянками доріг. Укравтодор підтвердив лише 30% з проекту, який ми подали. Ізяславському району дісталося 10 км ремонту дорожнього покриття, що вдвічі більше, аніж для інших районів.»

Отже, новообраний голова райдержадміністрації пообіцяв наполегливо працювати на результат вже з перших днів. А, так зване, «знайомство» назвав першою робочою зустріччю.

Юлія Шевчук

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.