Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представниця Ізяславщини стала переможницею Всеукраїнського конкурсу

Представниця Ізяславщини стала переможницею Всеукраїнського конкурсу

Міністерством освіти і науки України щороку проводиться Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів закладів освіти «Нові технології у новій школі». Його метою стало прагнення виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Цьогорічним переможцем Всеукраїнського конкурсу авторських програм «Нові технології в новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми» стала наша землячка — практичний психолог вищої категорії Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука Людмила Стецюк із своєю роботою «Подолання дитячих страхів та розвиток емоційної стабільності дітей військовослужбовців»(наказ МОН від 28.04.2020 № 551 «Про результати ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів „Нові технології у новій школі“).

У своїй роботі Людмила Валеріївна розглянула питання проблем дітей, які так чи інакше постраждали в результаті АТО/ООС, тобто пережили травматичний досвід, стає однією з центральних у дитячій психології та педагогіці. Адже діти є найбільш незахищеною і вразливою частиною населення, яка має психотравматичний досвід. Ставши свідками наслідків збройного конфлікту на сході України, в якому брали участь їхні батьки, діти набувають трагічного досвіду, що деформує свідомість, цінності і ставлення до світу. Саме тому однією із важливих та гострих психолого-педагогічних проблем сьогодення є корекція дитячих страхів та розвиток емоційної стабільності дітей військовослужбовців.

Мета розробленої Людмилою Стецюк корекційно-розвиткової програми полягає в тому, щоб сформувати в учасників освітнього процесу усвідомлене ставлення до власного емоційного світу; змінити внутрішні установки щодо реагування на тривожні моменти життя; допомогти з'ясувати різницю між реальними та навіюваними страхами; підняти рівень особистої відповідальності за власне життя, здоров'я, емоції та дії; сформувати відчуття захищеності, набути вміння саморегуляції.

Щиро вітаємо Людмилу Валеріївну із здобутою перемогою та бажаємо нових творчих педагогічних досягнень.

За матеріалами відділу освіти Ізяславської райдержадміністрації
252
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.