Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Представники освітніх закладів міста серед переможної СОТНІ

​Представники освітніх закладів міста серед переможної СОТНІ

В період із 9 по 30 листопада цього року ЮНІСЕФ Україна провів танцювальний конкурс #ЗДОРОВОТАНЦЮЮ для закладів загальної середньої освіти України, який покликаний допомогти учням молодших класів запам’ятати правила гігієни.

Це ж правда — дітям стає нудно, коли йдеться про правила. Тож ЮНІСЕФ Україна ініціював активну гру-танець, у якій кожен рух відтворює потрібні в умовах карантину елементи поведінки: ретельно мити руки, не торкатись обличчя, чхати у лікоть, тощо. З такою захопливою грою єдине, що можна «підхопити» — це бажання нагадувати правила іншим ;)

Тут все бцло продумано так, щоби діти самі захотіли стати амбасадорами гігієни серед однолітків.

Участь в означеному конкурсі #здоровотанцюю міг взяти кожензаклад освіти. Потрібно було лише вивчити танець, зняти його на відео для соціальних мереж і відправити на конкурс!

Організатори конкурсу щиро дякують всім за участь та розуміння. Також ними наголошено: «Ваших відео було справді багато і нам знадобилось більше часу, щоб не пропустити жодне з них. І відео були такі класні, що ми нагородимо навіть більше учасників, ніж планували». Замість 9 переможців було вирішено визначити цілих 100, які отримають навчально-інформаційні набори, які будуть розіслані протягом грудня.Клас-переможець отримає приз — навчально-інформаційний набір для учнів та вчителів молодшої школи, у який входить: настільна гра з вивчення правил гігієни; загадки; розмальовки; набір наклейок «Динозаврик»; набір наклейок «Тимчасово не ділюсь»; квест-листівка «Знайди приховані бактерії»; плакат «Службова інструкція антимікробного агента»; посібник для вчителів «Навчання дітей правил особистої гігієни» з окремим розділом, що присвячений пандемії; план «Інтерактивного уроку про COVID-19» (розроблений спільно з МОН України); орієнтовний план гігієнічних заходів під час пандемії; календар з порадами про те, як відновлювати і підтримувати ресурсний стан (від психологині Світлани Ройз).

Переможців конкурсу визначали рандомно.

Серед 100 переможців ДВА представники закладів освіти міста Ізяслав — Ізяславський НВК «ЗОШ І — ІІІ ст. № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука та Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Переглянути їх конкурсні виступи можна за наступними посиланнями: Ізяславський НВК № 2 www.facebook.com/100057434800752/videos/122099369714556та Ізяславська ЗОШ № 1

www.facebook.com/groups/571314883576035/permalink/669157870458402/

Щиро вітаємо наших юних земляків та їх педагогів із перемогою.

Дякуємо за драйв, мотивацію та щасливих дітей, які тепер ще й знають правила гігієни та зможуть берегти своє здоров’я в умовах поширення #COVID19!

ЮНІСЕФ Україна

180
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.