Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники НПП «Мале Полісся» взяли участь у конференції «Подільські читання»

Представники НПП «Мале Полісся» взяли участь у конференції «Подільські читання»

Представники НПП «Мале Полісся» взяли участь у конференції «Подільські читання»

4-5 листопада директор Національного природного парку«Мале Полісся» Андрій Сасюкта старший науковий співробітник НПП «Мале Полісся» МаринаБелінська взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Подільські читання: унікальні об'єкти природи і суспільства сфери Поділля; регіональні особливості інтеграції економічних і соціальних напрямків їх розвитку як умова ефективного збереження», яка була присвячена 100-річчю від народження Доброчаєвої Дарини Микитівни та проходила на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та НПП «Подільські Товтри».

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, НПП «Подільські Товтри», Товариство подільський природодослідників і природолюбів.

У ході роботи конференції під час пленарного засідання були заслухані вітання від організаторів та гостей. Також під час секційних засідань заслухані наукові доповіді учасників науково-практичної конференції. Співробітники НПП «Мале Полісся» виступили із доповіддю на тему: «Сучасні напрямки діяльності Національного природного парку «Мале Полісся».

Організатори конференції для учасників також організували екскурсію «Старий вечірній Кам'янець» та виїзний науково-практичний семінар «Унікальні об'єкти Поділля. Ефективне використання як умова збереження (на прикладі Китайгородського відслонення)».

За матеріалами сайту НПП «Мале Полісся» malepolisja.in.ua

122
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.