Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини взяли участь в обласних заходах з нагоди відзначення Дня Незалежності

Представники Ізяславщини взяли участь в обласних заходах з нагоди відзначення Дня Незалежності

З нагоди свята 24 серпня за участю голови облдержадміністрації Вадима Лозового, голови обласної ради Михайла Загородного, Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, народного депутата України Сергія Мельника на центральній площі міста Хмельницький майдані Незалежності відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня незалежності України. В урочистих заходах взяли участь делегації районів, міст обласного значення, об'єднаних територіальних громад Хмельницької області. Делегацію Ізяславщини очолив голова районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков.

Розпочалось святкове дійство переглядом виступу Президента України Петра Порошенка перед учасниками військового параду в місті Київ.

Далі присутніх на святковому заході привітали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, народний депутат України Сергій Мельник.

«Втрачені життя Небесної Сотні, учасників бойових дій на Донеччині і Луганщині – це найбільша і найтяжча жертва українського народу за незалежність», — сказав, звертаючись до присутніх голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Проте, за його словами, саме ці події навчили нас розрізняти штучні цінності від свободи вибору, гідності, відповідальності.«Сьогоднішнє свято із запахом пороху, воно надихає боронити цілісність країни, відвойовувати рідну землю, консолідувати українців у єдину націю, а всіх громадян України – у єдиний народ. Річниця незалежності нашої держави завершує розпочатий 100 років тому в часи Української революції сучасний процес національного державотворення», — наголосив Вадим Миколайович.

Традиційно керівництво вручило відзнаки жителям Хмельниччини, які відзначились у різних сферах соціально-економічного розвитку краю.

Після урочистої частини заходи продовжились на Майдані Незалежності культурно-мистецькою акцією. У рамках її проведення на майдані Незалежності розгорнулось наметове містечко з презентацій усіх районів, міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад Хмельниччини. У тому числі було розгорнуто і презентаційну виставку Ізяславського району. Основним її елементом стала виготовлена працівниками Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» карта Ізяславського району із різноманітних квітів. Також в експозиції району було представлено інформацію історичної спадщини та сьогодення Ізяславського району.

Під часогляду головою обласної державної адміністрації Вадимом Лозовим та головою обласної ради Михайлом Загороднимекспозиції району головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим ради було вручено запашнийІзяславський коровай.

Також на Майдані Незалежності було сформовано великий пирігіз яблуками, виготовлений майстринями міст та районів Хмельниччини. Загальна його довжина склала понад 20 метрів при ширині 60 сантиметрів. До його виготовлення долучились і представники Ізяславщини. У ході свята ним пригостились жителі та гості міста Хмельницький.

У рамках святкової концертної програми відбувся параддухових оркестрів області. У ньому, серед 10 колективів області, взяв участь народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури (керівник Юрій Шагун). У ході параду-дефіле кожен оркестр пройшов маршем та виконав один музичний твір. Завершився парад спільним виконанням усіх 10 оркестрів Державного Гімну України.

Також на святковій площі було розгорнуто виставку-ярмарок художніх виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва тахудожників Хмельниччини. Із експозицією майстрів Ізяславського району відвідали голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова обласної ради Михайло Загородний.

Справжньою окрасою цьогорічного свята стала презентаціяавтентичного святкового вбранняіз приватної колекції Ксенії Малюкової в рамках проекту «Нація».

Такожна центральній площі відбулися марші-паради фольклорних колективів області та гала-концерт переможців конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя!».

ФОТОКОЛАЖ


В.Кучерук

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.