Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ізяславчани взяли участь в обласних заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України

Ізяславчани взяли участь в обласних заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України

Представники Ізяславщини взяли участь в обласних заходах з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України

24 серпня за участю голови облдержадміністрації Олександра Корнійчука, голови обласної ради Михайла Загородногона центральній площі міста Майдан Незалежності відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України.

«Сьогоднішнє свято із запахом пороху, воно надихає боронити цілісність країни, відвойовувати рідну землю, консолідувати українців у єдину націю, а всіх громадян України – у єдиний народ», — сказав Олександр. Корнійчук.

Традиційно керівництвообласті вручило відзнаки подолянам, які відзначились у різних сферах соціально-економічного розвитку краю. За вагомий особистий внесок в утвердження української державності та активну діяльність Почесною грамотою Хмельницької обласної радинагороджено нашого землякаПетра Павлюка, депутата Хмельницької обласної ради, генерального директора ФГ «Агро-Інвест»(с.Ліщана).

Після урочистої частини заходи продовжились на Майдані Незалежності в Хмельницькомукультурно-мистецькою акцією, у рамках якої на майдані Незалежності розгорнулось наметове містечко з презентацій традицій національної культури та української кухні усіх районів Хмельниччини та міст обласного значення. У тому числі було розгорнуто і презентаційну виставку Ізяславського району. Основними її елементами стали: зображення великого герба Ізяславського району, виготовленого із злаків, плодів калини та листя в обрамленні районного Рушника єднання, який було створено майстринями району в 2013 роціз нагоди відзначення 90-річчя з часу утворення Ізяславського району, та двохметрова лялька-мотанка «Ведучка». Також в експозиції району було представлено інформацію про волонтерську діяльність в Ізяславському району. Керівникам області було передано сухі борщі та супи, виготовлені волонтерами та прихожанамипарафії св.вмч. та цл. Пантелеймона УПЦ (м.Ізяслав).

Під часогляду головою обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком та головою обласної ради Михайлом Загородним експозиції району головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим було врученоІзяславський коровай.

У рамках святкової концертної програми відбувся параддухових оркестрів області. У ньому, серед 9 колективів, взяв участь народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури (керівник Юрій Шагун).

В обласному фестивалі мистецтв «Ода Україні», за участю переможців районних та міських фестивалів, взяло участь 49 творчих колективів та солістів. Ізяславщину в обласній концертній програмі представляли: зразковий ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Зоряна Кузема) та народний аматорський ансамбль української пісні «Терниця» Ізяславського районного будинку культури (керівник Галина Петруньова).

У цей же день на майдані Незалежності відбулись виставка-ярмарок та майстер-класи «Барви Хмельниччини» за участі 201 майстра народної творчості Хмельницької області. У ньому також взяли участь представники Ізяславського району.

Крім того 23 серпня у День Державного Прапора Українив місті Хмельницький відбувся обласний фестиваль хорів ветеранів війни та праці. Творчі колективи ветеранів області, у тому числітворчий колектив ветеранів Ізяславського району, взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України на майдані Незалежності міста Хмельницький. Під час церемонії25-ть хорів виконали Державний Гімн України.

В.Кучерук

125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.