Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини взяли участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Ан

Представники Ізяславщини взяли участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Ан

2016 — Рік англійської мови в Україні

Представники Ізяславщини взяли участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Англійська мова»

Рішення про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Одним із пунктів виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації № 27-н від 25.01.2016 року «Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови», вчитель англійської мови Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. №5, гімназія» Наталія Бабійчук, як переможець районного етапу, брала участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року-2016» у номінації «Англійська мова».

Наталія Володимирівна успішно пройшла всі етапи випробувань в обласному конкурсі: виконання фахової контрольної роботи та контрольної роботи з ІКТ, презентація майстер-класу, складання проекту. За результатами обласного конкурсу Н.Бабійчук посіла почесне п'яте місце серед учасників області.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

645
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.