Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини стали учасниками Всеукраїнського конкурсу

Представники Ізяславщини стали учасниками Всеукраїнського конкурсу

У цьому році Українським товариством охорони пам'яток історії та культури спільно із Українським державним інститутом культурної спадщини було проведено Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Збережемо спадщину — збережемо Україну».

Конкурс спрямований на залучення дітей, підлітків та студентства до участі у виявленні в регіонах, де вони проживають, забутих пам'яток історії та культури, заохочення їх до вивчення історії, походження, до охорони та популяризації пам'яток. Він проводився у період із 15 листопада по 18 грудня за наступними номінаціями: Малюнок пам'ятки (розмір не менше А-4); Художня вишивка, яка відображає пам'ятку; Скульптура малих форм з глини, соломи, вербового прута, текстилю, дерева (висота та ширина не більше 50 см).

Членами Оргкомітету було попередньо відібрано роботи представленими для участі в конкурсі. Із 12 по 19 грудня було оформлено виставку відібраних та представлених творчих робіт у виставковій залі Галереї «Печерська» ГО «Українське товариство охорони пам'яток історії та культури» (м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 19).

У День Святого Миколая, 19 грудня, відбулося урочисте підведення підсумків Конкурсу та відкриття виставки представлених робіт. Під час заходу також відбулось нагородження учасників Дипломами, а педагогам, які допомагали у підготовці робіт, було вручено Подяки.

На офіційному сайті організаторів Конкурсу (Українського державного інституту культурної спадщини та Українського товариства охорони пам'яток історії та культури) розміщено списки учасників Конкурсу, фото кращих малюнків лауреатів та переможців фіналу Конкурсу з відповідними коментарями про авторів. Всі права на роботи, надіслані на Конкурс, переходять до організаторів Конкурсу. Роботи можуть бути використані в редакціях журналів для виготовлення друкованих матеріалів та тиражування, висвітлені на сайті УДІКС та УТОПІК, при організації конференцій, семінарів, нарад, презентацій, виставок для реалізації на благодійних аукціонах, транслюванні на телебаченні, а також для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади тощо.

Вкрай приємно відзначити, що учасниками конкурсу стали найкращі малюнки учасників районного конкурсу: Нечай Олександра (Ізяславський НВК №7), Домбровська Вероніка (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Чаплінський Віталій (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), Кучерук Вікторія (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. №1/студент Національного університету фізичного виховання та спорту, м.Київ), Демідова Вікторія (Ізяславський НВК №2), Кравчук Богдан (Ізяславський НВК №5), Задворна Ольга (Ізяславський НВК №5), Стрільчук Оксана (Михлянська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Представники Ізяславщини 19 грудня відвідали галерею «Печерська» в Києві, де оглянули експозицію робіт учасників Конкурсу (серед них і роботи представників району) та отримали відзнаки і подарунки.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації та відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
133
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.