Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини стали дипломантами Національного конкурсу «Благодійна Україна»

Представники Ізяславщини стали дипломантами Національного конкурсу «Благодійна  Україна»

«Творити добро – престижно», — під таким гаслом працює волонтерський загін Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім. О.Кушнірука «Милосердя».

Презентуючи свою роботу вже другий рік поспіль команда волонтерського захону приймає участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна» та стає дипломантом регіонального конкурсу «Благодійна хмельниччина».

Серед 964 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників в Україні. Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 23 номінації.

Підводячи підсумки роботи за 2018 рік, оргкомітет конкурсу відзначив проведену роботу волонтерського загону «Милосердя» Ізяславського НВК № 2, нагородивши його Дипломом ІІ ступеня у номінації «Добро починається з тебе» Всеукраїнського конкурсу — «Благодійна Хмельниччина-2018».

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

Під час проведення конкурсу вшановують кращих благодійників країни, волонтерів та меценатів, відзначають кращі проекти, спрямовані на благодійність. Крім того, метою заходу є підтримка та поширення доброчинності в області та країні.

Хочемо подякувати батьківському, учнівському та педагогічному колективам за ту величезну роботу, яку Ви робите, за добре серце, за щедрість Вашої душі, за співчуття і любов до ближнього.

Бажаємо Вам багато здоров'я і оптимізму, наснаги і невичерпної енергії щодня і щогодини.

Разом – ми сила!!!


За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушнірука

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.