Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Представники Ізяславщини серед призерів конкурсу «Мистецька мозаїка 2020»

​Представники Ізяславщини серед призерів конкурсу «Мистецька мозаїка 2020»

7-8 листопада поточного року у місті Яремче (Івано-Франківська область) відбувсяфестиваль-конкурс мистецтв «Мистецька мозаїка 2020».

Фестиваль є культурно-мистецьким заходом, до участі в програмі якого було запрошені дитячі та юнацькі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці вихованці дитячих шкіл мистецтв, дитячих музичних шкіл, дитячих вокальних студій, середніх загальноосвітніх шкіл, середніх-професійних, середньо-спеціальних та середньо-технічних навчальних закладів; культурно-дозвільних закладів України. У зв’язку із карантинними обмеженнями частина виконавців взяла участь у конкурсній програмі дистанційно – надіславши відеозаписи своїх конкурсних номерів.

Ізяславщину на цьому конкурсі представляв хореографічний колектив «Престиж» (керівник Людмила Онищук) Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», що діє на базі Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до рішення журі фестивалю у старшій віковій групі номінації «Хореографія» колектив з танцем «Протистояння» посів 3 місце, а солістка Софія Ящук з танцем «До мрії» виборола 2 місце.

До закладу засобами поштового зв’язку прибули заслужені нагороди і пам’ятні подарунки — дипломи, кубки, кожній дитині медалі і грамоти, подяка керівнику і дві флешки.

Щиро вітаємо всіх із призовими місцями і бажаємо досягати ще кращих результатів.

За матеріалами Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст.

147
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.