Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представники Ізяславщини серед переможців обласного етапу фотоконкурсу "Україна – це ми!"

Представники Ізяславщини серед переможців обласного етапу фотоконкурсу "Україна – це ми!"

Завершився обласний етап фотоконкурсу до Дня Соборності України «Україна – це ми!», який проводився Хмельницьким обласним центром туризму та краєзнавства з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни.

На фотовиставку надійшло понад 130 фотоматеріалів від 11 районів, 6 міст та 18 об'єднаних територіальних громад області.

На обласний етап фотоконкурсу приймалися чорно-білі та кольорові фотографії, які мали містити зображення за тематикою «Україна – це ми!». Розмір фотографій 15х21 см. До кожної фотографії додавалося привітання до Дня Соборності України іншим учасникам Фотовиставки.

Журі конкурсу визначило переможців та лауреатів Фотовиставки. Фотографії, автори яких стали переможцями обласного етапу, візьмуть участь у Всеукраїнській фотовиставці.


Серед переможців обласного етапу фотоконкурсу є два представники Ізяславщини: учень 6 класу Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» з роботою Захар Міщук «Народні ремесла» та учениця 9-А класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Марія Савчук з роботою «Ми — майбутнє України!» .

З роботами лауреатів можна ознайомитись на сторінці центру в соціальній мережі Facebook


За матеріалами Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства

198
RSS
Гость
15:20
Молодці!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.