Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

​ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ІЗЯСЛАВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

29 серпня особовому складу Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУ Національної поліції України в Хмельницькій області було представлено нового керівника.

Ним став полковник поліції Леонід Михалко, який до цього часу обіймав посаду начальника Нетішинського відділення ГУНП України в Хмельницькій області.

Під час представлення заступник начальника-начальник кримінальної поліції ГУНП Хмельниччини Вадим Матвійчук зазначив, що вІзяславському відділенні поліції працює згуртований, професійний колектив, який активно та фахово веде боротьбу зі злочинністю в районі.

Леонід Михалко подякував керівництву ГУНП за підтримку та допомогу в організації роботи та побажав колегам подальших успіхів в роботі, досягати усіх поставлених цілей та висот.

Привітати нового керівника Ізяславського ВП завітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керуючий справами районної ради Леся Божко, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко. Вони побажали новому очільнику відділу поліції наснаги, підтримки особового складу та продовжити гарні традиції співпраці з органамимісцевої влади та місцевого самоврядування.

342
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.