Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Представлено нового керівника Ізяславського районного будинку культури

Представлено нового керівника Ізяславського районного будинку культури

Представлено нового керівника Ізяславського районного будинку культури

03 травня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель взяли участь у нараді працівників будинків культури та клубів населених пунктів Ізяславського району, яку провела завідувач сектору культури районної державної адміністрації Марія Кучерук.

У ході наради Володимир Левченко та Марія Кучерук представили працівникам закладів культури Ізяславщини нового керівника Ізяславського районного будинку культури. За підсумками районного конкурсу рішенням Ізяславської районної ради директором районного будинку культури призначено Ігоря Костюка, який працював у цьому ж закладі методистом. Також Володимир Борисович подякував виконувачу обов'язків директора районного будинку культури Юрію Шагуну за роботу із керівництва районним будинком культури. Також В.Левченко вручив Юрію Шагуну відзнаку районної ради та районної державної адміністрації – нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини».

У ході наради було розглянуто питання підготовки до відзначення Дня пам'яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.