Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Правові знання сприяють формуванню у дітей правової поведінки

Правові знання сприяють формуванню у дітей правової поведінки

Правові знання сприяють формуванню у дітей правової поведінки

Виховання пра­во­сві­домості – це усвідом­лення осо­­­бою своїх прав, сво­бод, обов'язків, ставлення до закону і до державної влади. Пра­вова де­­мократична держава передбачає, що її громадяни не лише мають до­тримуватись за­ко­нів, а й конституційними ме­­то­дами сприяють прийняттю досконаліших.

Активізації правового виховання сприяє щорічне проведення в закладах освіти Ізяславщини Всеукраїнського тижня правових знань. Цього року тиждень припав на період з 05 по 11 грудня. У рамках правового тижня відбувся цикл заходів, спрямованих на підвищення правових знань та правової культури учнів. Так, були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

Зокрема, 08 грудня до школярів Білівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав інспектор ювенальної превенції Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Михайло Гончарук. Саме для дітлахів так необхідні знання законів, адже «дитячі пустощі» набувають вже зовсім іншого забарвлення і кваліфікації в правовому полі. Дітям розповідали про кримінальну та адміністративну відповідальність, вік, з якого вона настає, наводили реальні приклади і відповідали на запитання.

Зустріч виявилась дуже інформаційною, змістовною, динамічною. Школярі отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а можливо, слугуватиме до вибору майбутньої професії.

За матеріалами Ізяславського відділення

поліції СВ ГУНПУ в Хмельницькій області

67
RSS
Гость
20:38
А куртку можна було б скинути… Де елементарне виховання чоловіків? Діти сидять без верхнього одягу, а він…
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.