Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Правоохоронців району привітали із професійним святом - Днем Національної поліції України

Правоохоронців району привітали із професійним святом - Днем Національної поліції України

4 липня відзначається День Національної поліції України. З нагоди професійного свята в актовій залі Ізяславського відділення Славутського ГУНП в Хмельницькій області відбулися урочистості, у яких взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, начальник Ізяславського відділення Славутського ГУНП в Хмельницькій області Олександр Паламарчук та співробітники районного відділу поліції.

Враховуючи значення та роль Національної поліції у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, в Україні згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 відзначається 4 липня День Національної поліції.

Керівники району, міста та відділення поліції привітали присутніх із професійним святом – Днем Національної поліції України.

Вітаючи працівників Ізяславського відділення поліції із річницею створення Національної поліції України, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков подякував їм за високий професіоналізм, мужність, відданість справі, Присязі та службовому обов'язку. «Саме на поліцейських покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя та здоров'я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку», — наголосив Борис Олександрович.

Звертаючись до присутніх, голова Сергій Шлегель зауважив: «Це святомужніх людей, які постійно ризикують своїм життям, які вважають своїм моральним обов'язком допомагати всім, хто потрапив у біду, захищати законність і правопорядок, відстоювати інтереси людей, держави і суспільства і довіра людей є найвищою оцінкою їх непростої служби. Поліцейський в очах наших громадян має бути надійним помічником і захисником, бо він представляє державну владу».

Всі виступаючі відзначали мужність та відвагу винуватців свята, бажали їм міцного здоров'я, добра і благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

За сумлінне виконання службових обов'язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення правопорядку групу співробітників Ізяславського відділення СлавутськогоГУНП в Хмельницькій області було нагороджено грамотами Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, керівництва Ізяславського відділення СлавутськогоГУНП в Хмельницькій області та Головного управління НПв Хмельницькій області.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

144
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.