Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівники закладів культури Ізяславського району підвели підсумки роботи галузі за 2016 рік

Працівники закладів культури Ізяславського району підвели підсумки роботи галузі за 2016 рік

Працівники закладів культури Ізяславського району підвели підсумки роботи галузі за 2016 рік

28 лютого в приміщенні Ізяславської дитячої школи мистецтв відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району, в ході якої підведено підсумки роботи галузі за минулий рік та окреслили основні завдання в роботі закладів культури на поточний рік.

«2016 рік був насичений численними мистецькими заходами. Приємно, що наші колективи беруть участь у різноманітних Міжнародних, Всеукраїнських, обласних заходах. Я хочу подякувати всім, хто добросовісно і плідно працював у 2016 році, і своїми здобутками примножив славу району. 2017 рік не менш насичений культурними подіями. Це рік 100-річного ювілею Української революції.Тому в роботі закладів культури району необхідно надавати пріоритет заходам на патріотичну тематику, зустрічей з учасниками бойових дій, афганцями, учасниками АТО. Молодь необхідно виховувати на героїчних традиціях, розповідати, що захист держави — це святий обов'язок кожного», — сказала завідувач сектору культури районної державної адміністрації Марія Кучерук. Крім того Марія Петрівна детально проаналізувала роботу закладів культури району, відзначила досягнення та акцентувала увагу на існуючих проблемах та шляхах їх подолання.

«Якщо говорити про розвиток культури – необхідно, в першу чергу, зробити все для збереження існуючих традицій, надбань, історії, минувшини, по друге — приносити нові, свіжі, неповторні, цікаві інноваційні форми, методи культурно-освітньої роботи. Необхідно більш ретельніше готуватися до проведення Днів сіл, запрошувати своїх земляків, продумати змістовну і насичену програму. Долучати до організації та підготовки всі установи, організації, які є на території ради, депутатів. Сьогодні завдання працівників галузі культури якомога активніше залучати різні категорії населення до участі в творчих колективах, гуртках, секціях. Особливу увагу звертати на роботу із молоддю, дітьми-сиротами, інвалідами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми схильними до правопорушень. Працівникам культури необхідно тісно співпрацювати із керівниками сільгосппідприємств, місцевих територіальних громад, громадськістю і тоді ми впораємось із поставленими завданнями», — наголосила Марія Кучерук.

В.о.директора Ізяславського районного Будинку культури Юрій Шагун, директор Ізяславської центральної районної бібліотеки Ірина Кальніцька, директор Ізяславської дитячої школи мистецтв Микола Коваль доповіли про роботу очолюваних ними колективів.

Групі працівників галузі були вручені відзнаки різного рівня.

До учасників наради звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко. Він подякувавпрацівникам галузі за роботу та наголосив на необхідності пошуку новим форм і методів у роботі із рідними групами населення задля більш ширшого їх залучення у різноманітних заходах. Також В.Левченко зазначив на неформальному підходіу підготовці та проведенні заходів, пошуку їх нових форм, їх змістове наповнення.

Заматеріалами сектору культури районної державної адміністрації

77
RSS
Гость
08:37
Особливу увагу звертати на роботу із молоддю, дітьми-сиротами, інвалідами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми схильними до правопорушень. А самі що роблять: Підробивши документи, посадовці «загребли» мільйон собі. Службові особи Ізяславського районного Будинку культури, зловживаючи своїм службовим становищем та запопередньою змовою із службовими особами одного з товариств, внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо капітальному ремонту РБК. У цих актах правопорушники завищили об'єми та вартість виконаних робіт, в результаті чого було здійснено привласнення бюджетних коштів на суму близько 1 мільйона гривень. Вказані роботи не виконані. От тобі культура!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.