Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівники соціальної сфери Ізяславщини відзначили професійне свято

Працівники соціальної сфери Ізяславщини відзначили професійне свято

Осінньої пори, у першу неділю листопада відзначають професійне свято працівники соціальної сфери. Це свято людей, які кожного дня віддають тепло своїх сердець і піклування найменш захищеним верствам населення. З-поміж найголовніших завдань, які стоять перед соціальними працівниками – це не забути, не загубити у щоденній метушні жодної людини, яка потребує допомоги, уваги та підтримки. Величезну роль у соціальному обслуговуванні населення відведено органам соціальної сфери Ізяславського району: управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації, Ізяславського відділення Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Ізяславського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Ізяславського районного центру зайнятості, Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації.


03 листопада у приміщенні концертної зали Ізяславської дитячої школи мистецтв вшановували працівників соціальної сфери Ізяславського району. Приємно, що зала була вщент заповнена людьми шляхетної професії.

Із професійним святом працівників соціальної сфери Ізяславщини привітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та заступник голови районної ради Михайло Борисюк.

«Повсякденно використовуючи професійні знання і практичний досвід, ви робите все можливе для покращення рівня життя мешканців Ізяславського району. Вам випало непросте завдання — бути провідниками соціальної політики у період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов'язана із вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві», – наголосив у своєму виступі Володимир Левченко та побажав усім працівникам соціальної сфери здоров'я, щастя і благополуччя.


Як годиться, з нагоди професійного свята кращі працівники галузі були нагороджені грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Святковим подарунком для працівників соціальної сфери та ветеранів галузі стали виступи аматорів сцени Ізяславського району.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.