Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівники медичної галузі Ізяславщини приймали вітання з нагоди професійного свята

Працівники медичної галузі Ізяславщини приймали вітання з нагоди професійного свята

Працівники медичної галузі Ізяславщини приймали вітання з нагоди професійного свята – День медичного працівника

16 червня, напередодні відзначення Дня медичного працівника, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій, головний лікар Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук, голова райкому профспілки працівників медичних установ Анатолій Мартинюк привітали працівників галузі охорони здоров'я Ізяславщини із професійним святом.

Звертаючись до учасників зібрання, працівників медичних установ та ветеранів галузі, керівники району, міста та галузі наголошували, що сьогодні і щоденно подяку медичним працівникам району висловлюють тисячі жителів, яким вмілі руки медиків врятували життя, а теплі слова заспокоїли чимало сердець. Також було акцентовано увагу усіх на тому, що зараз медики стоять на передовій і в сфері реформування медичної галузі. Адже Президент Петро Порошенко наголошує: «нинішня реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря, і запорукою успіху є наші спільні зусилля на шляху до єдиної мети».
Вітаючи учасників заходу, Володимир Левченко зазначив, що сучасні лікарні мають бути з найкращим діагностичним обладнанням, модернізованими та оновленими відділеннями, забезпеченими високоефективними медичними препаратами, ефективним лікуванням пацієнтів в комфортних умовах перебування, високопрофесійним і високооплачуваним медичним персоналом.

«Медична реформа змінить на краще статус кожного медичного працівника і забезпечить доступне лікування кожному громадянину. Звичайно важко жити в час змін, але разом маємо вчитись ефективно витрачати кошти з найкращими наслідками для суспільства. Шлях непростий, ним пройшли усі цивілізовані країни світу і нам, українцям, він під силу», – наголосив у своєму виступі Сергій Шлегель.
Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук побажала медичним працівникам витримки і наснаги в нелегкій, але святій справі – дарувати людям надію і радість
З нагоди професійного свята групі медичних працівників району було вручено відзнаки департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації. Районної ради, Ізяславської міської ради, керівництва Ізяславської ЦРЛ та Ізяславського РЦ ПМСД.
Святковий настрій працівникам медичної галузі району подарували солісти, вокалісти, хореографічний колектив «Престиж», вихованці театрального гуртка Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», педагоги закладів освіти міста Наталія Бабійчук та Ірина Астапенко.

ФОТО- та ВІДЕОЗВІТ

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.