Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівники медичної галузі Ізяславщини приймали вітання з нагоди професійного свята

Працівники медичної галузі Ізяславщини приймали вітання з нагоди професійного свята

Напередодні відзначення професійного свята — День медичного працівника, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій, головний лікар Ізяславського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сергій Літвінчук, голова райкому профспілки працівників медичних установ Анатолій Мартинюк, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, голова ГО «Волонтер Ізяславщини» Володимир Тележинський привітали працівників галузі охорони здоров'я Ізяславщини із професійним святом.


Звертаючись до учасників зібрання, працівників медичних установ та ветеранів галузі, керівники району, міста та галузі наголошували, що сьогодні і щоденно подяку медичним працівникам району висловлюють тисячі жителів, яким вмілі руки медиків врятували життя, а теплі слова заспокоїли чимало сердець. Також було акцентовано увагу усіх на тому, що зараз медики стоять на передовій і в сфері реформування медичної галузі. Адже Президент Петро Порошенко наголошує: «Нинішня реформа системи медичного обслуговування неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника й лікаря, і запорукою успіху є наші спільні зусилля на шляху до єдиної мети».


Вітаючи учасників заходу, Борис Яцков зазначив, що сучасні лікарні мають бути з найкращим діагностичним обладнанням, модернізованими та оновленими відділеннями, забезпеченими високоефективними медичними препаратами, ефективним лікуванням пацієнтів в комфортних умовах перебування, високопрофесійним і високооплачуваним медичним персоналом.


«Медична реформа змінить на краще статус кожного медичного працівника і забезпечить доступне лікування кожному громадянину. Звичайно важко жити в час змін, але разом маємо вчитись ефективно витрачати кошти з найкращими наслідками для суспільства. Шлях непростий, ним пройшли усі цивілізовані країни світу і нам, українцям, він під силу», – наголосив у своєму виступі Сергій Шлегель.
Секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко побажала медичним працівникам витримки і наснаги в нелегкій, але святій справі – дарувати людям надію і радість.


З нагоди професійного свята групі медичних працівників району було вручено відзнаки департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, керівництва Ізяславської ЦРЛ та Ізяславського РЦ ПМСД.


Ряд медичних працівників району за участь в проведенні АТО та внесок у реабілітацію учасників АТО були відзначені нагородами ГО «Волонтер України», які вручили Володимир Тележинський та Сергій Царук.


Святковий настрій працівникам медичної галузі району подарували солісти та вихованці хореографічного колективу «Престиж» Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», педагоги закладів освіти міста.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.