Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівники книгозбірень району відзначили професійне свято

Працівники книгозбірень району відзначили професійне свято

Працівники книгозбірень району відзначили професійне свято –

Всеукраїнський день бібліотекаря

28 вересня, у Ізяславській центральній районній бібліотеці відбувся урочистий захід із вшанування бібліотечних працівників Ізяславського району. Хороший бібліотекар має розбиратися не тільки в книжках, а й в людях, щоб читачі не покидали стіни бібліотеки із почуттями розчарування та невдоволення – такі слова можна сказати про всіх працівників бібліотечної справи нашого району та колектив районної бібліотеки, який очолює Ірина Кальніцька.

У свято завжди бажається чути приємні слова вітань і говорити лише про хороші справи. Тож того дня бібліотекарі району приймали поздоровлення. А гостей було чимало. Приємні слова про їхню творчу роботу звучали із уст голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова, начальника відділу виконавчого апарату районної ради Ірини Літвінчук, головного спеціаліста сектору культури районної державної адміністрації Інни Прокопивнюк.

Вітаючи бібліотекарів району керівники відмітили, що бібліотека — це древня і вічно юна оселя людського розуму. Це місце, в якому існує особливий порядок виробляються правила забезпечується вільний доступ до інформації та складається повага до книги як цінності. Вони побажали всім міцного здоров'я, особистого щастя, творчого натхнення, миру, благополуччя.

«Бібліотека має залишатися центром культури, бути сучасним інформаційним центром – розвиватися разом з громадою та не боятися змін. Сьогодні бібліотеки області мають стати інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою та відкритою для населення»,– сказав у своєму виступі заступник голова райдержадміністрації Борис Яцков. Він додав, що розвиток будь-якої бібліотеки має бути підтриманий органами місцевого самоврядування, особливо в нинішніх умовах децентралізації.

Також працівників книгозбірень району привітали юні читачі.

Директор Ізяславської центральної районної бібліотеки Ірина Кальніцька, вітаючи учасників заходу із святом наголосила, що основне завдання бібліотечних закладів району – зацікавити відвідувачів, зробити заклади культури своєрідними осередками розвитку молоді. Бібліотеки сьогодні мають набагато більше змістовне навантаження, аніж раніше – вони мають практикувати живе спілкування з дітьми, батьками, родинами, проводити «круглі столи», конференції, обговорення, зустрічі, організовувати відзначення державних свят та пам'ятних дат. У сільській місцевості бібліотека – це своєрідний інформаційний центр, який повинен об'єднувати та зацікавлювати відвідувачів різних поколінь, адже у будь-який період життя людині потрібна інформація. Тому на допомогу приходить бібліотекар. Висококваліфіковані працівники повинні не лише надати інформацію – вони мають навчити відвідувачів самостійному пошуку, добору та систематизації даних.

Також нинішні бібліотекарі району привітали своїх наставників і попередників – пенсіонерів, ветеранів праці.

Під час заходу працівники районної книгозбірні презентували експозицію бібліотекарів Ізяславського району, яка була представлена на IХ обласному форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@: знай, мрій, твори» (відбувся 26 вересня поточного року у місті Хмельницький).

ФОТОЗВІТ

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.