Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Працівників соціальної сфери району привітали із професійним святом

Працівників соціальної сфери району привітали із професійним святом

Працівників соціальної сфери району привітали із професійним святом

6 листопада в нашій державі відзначається День працівника соціальної сфери. Важко переоцінити наскільки глобальною і стратегічно важливою є соціальна галузь держави.

До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги, адже основна мета їхньої діяльності – вчасна професійна допомога конкретній особі.

4 листопада, напередодні професійного свята, працівники закладів соціальної сфери району приймали вітання. Висловити їм свою вдячність за невтомну працю та самовідданість у їх нелегкій роботі завітав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

У своєму вітальному слові Володимир Борисович зазначив, що на сьогодні в системі соціального захисту населення району працюють професіонали та знаючі спеціалісти. Ними надається державна допомога малозабезпеченим сім'ям, отримують захист родини шляхом надання субсидій та компенсацій на житлово-комунальні послуги. За їх допомогою сім'ї одержали різні соціальні допомоги та субсидіями. Вирішуються питання поліпшення матеріально-побутових умов інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці. Особлива увага – членам сімей загиблих героїв учасників АТО.
Ізяславським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) охоплено непрацездатних громадян, яким надається понад 50-т видів різних соціальних

З вагомими здобутками зустрічають професійне свято колектив Ізяславського відділу Білогірського об'єднаного управління Пенсійного фонду Хмельниччини. Ними забезпечено своєчасну виплату пенсій.

Позитивні зрушення в економіці та нові підходи у діяльності служби зайнятості сприяли працевлаштуванню незайнятих громадян.

Наразі спільним завданням органів влади, роботодавців, служби зайнятості та громадськості є сприяння якнайшвидшому поверненню до трудової діяльності тих, хто потребує додаткового захисту, зокрема, учасників АТО, осіб з інвалідністю.

Перед центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді ставиться завдання забезпечити вчасною та дієвою допомогою сім'ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

«Переконаний, що ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуються із щирим співчуттям до людей і високою відповідальністю! Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом та спокоєм, у домівках панують злагода, затишок і благополуччя!" – сказав Володимир Левченко вітаючи гостей свята.

Володимир Борисович побажав усім миру, міцного здоров'я, нових досягнень на професійній ниві та вручив кращим працівникам грамоти райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу реалізації державної політики у соціальній сфері.
Також працівників соціальної сфери району привітав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко. А гарний настрій та святкову атмосферу підготували галузі аматори сцени Ізяславського району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.