Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Прагнете змін? Долучайтесь до співпраці!

​Прагнете змін? Долучайтесь до співпраці!

Два тижні тому на сторінках районної газети «Зоря Надгориння» та обласного тижневика «Партнер» була опублікована аналітична стаття за підсумками журналістського розслідування діяльності КП «Ізяславводоканал». Крім того, публікація «Ізяславводоканал»: розвивати чи далі експлуатувати» була розміщена й в Інтернет-мережі Фейсбук. З того часу небайдужі ізяславчани телефонували до редакцій обох видань, дякуючи за дослідження вже давно наболілої теми, та обговорювали дану публікацію. У спілкуванні жителі нашого міста порушували чимало тем, які цікаві для широкого загалу городян. Враховуючи численні нарікання на незадовільну роботу, письмові звернення жителів міста, в одному із найближчих номерів газет ми хочемо познайомити читачів із діяльністю ще одного комунального підприємства – КП «Житлосервіс».

З метою об'єктивного висвітлення та дослідження всіх напрямків діяльності цього підприємства, всі жителі міста можуть надсилати свої пропозиції, зауваження та надавати власну інформацію на запропоновану тематику на електронні адреси: zorjana_iz@i.ua («Зоря Надгориння»), partner-pres@ukr.net («Партнер»). На всі порушені у ваших запитах питання, ми спробуємо отримати відповіді у керівництва КП «Житлосервіс».

Проявіть власну активність! Давайте разом будемо дбати про наше спільне комунальне майно! І зміни на краще обов'язково настануть!

В.Сложинський, В.Кучма

236
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.