Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Позбавили волі батька, який протягом п’яти років ґвалтував свою дитину

Позбавили волі батька, який протягом п’яти років ґвалтував свою дитину

Чоловік також знущався над старшим сином.

Днями Славутський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який тримав свою сім’ю у постійному страху. Чоловік протягом п’яти років постійно ґвалтував дочку та бив старшого сина. Його засудили до 15 років позбавлення волі. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

За словами правоохоронців, про злочини нелюда вони довідались від педагогів, які у травні цього року виявили в учня тілесні ушкодження.

«40-річний раніше судимий, у тому числі за зґвалтування, чоловік тримав свою сім’ю у постійному страху. Коли інші члени родини ставали на захист скривдженого – гнів агресора ставав ще більшим, а тому тривалий час злочини замовчувались», — йдеться в повідомленні.

За версією слідства, з 11-річного віку п’ять років він постійно ґвалтував дівчинку, через що вона мало не покінчила життя самогубством.

«Кривдник мав особливу неприязнь до старшого сина – постійно лупцював його та часто вдавався до особливих знущань – одного разу обпік його жаром із печі та посеред зими на цілу ніч замкнув у холодному підвалі», — додали в пресслужбі прокуратури.

За інформацією правоохоронців, засуджений змушував дітей до вживання канабісу, який вирощував вдома.

У суді обвинувачений провину визнав, але давати показання відмовився.

Сайт "Є"

167
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.