Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Повідомлення про припинення повноважень Спостережної комісії при Ізяславській РДА

Повідомлення про припинення повноважень Спостережної комісії при Ізяславській РДА

На виконання пункту 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 р. №429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 р. №1042) повідомляємо, що трирічний строк повноважень спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації, яку утворено відповідно до розпорядження голови Ізяславської районної державної адміністрації № 691/2016-р від 12.08.2016 року закінчується 12 серпня 2019 року.

До складу спостережної комісії входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та окремі громадяни.

З метою формування нового складу спостережної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації просимо підприємства, установи і організації незалежно від форм власності, які бажають включити до нового складу спостережної комісії своїх представників, подати до Ізяславської районної державної адміністрації відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації до закінчення строку повноважень діючої спостережної комісії.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Членами спостережної комісії не можуть бути: судді, представники органів прокуратури, органів внутрішніх справ, служби безпеки, адвокати, особи, які мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережної комісії і повноваження яких були припиненні достроково у зв'язку з відмовою відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії та у зв'язку з відсутністю без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії.

Кількісний склад комісії визначається залежно від обсягу роботи, як правило від п'яти до одинадцяти чоловік.

Рішення про новий склад спостережної комісії буде оприлюднене протягом одного тижня після його прийняття.

Заяви та копії документів надсилати поштою або надавати нарочним на ім'я голови Ізяславської районної державної адміністрації.


Ізяславська районна державна адміністрація

132
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.