Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Потрібно мати мужність жити далі»

«Потрібно мати мужність жити далі»

12 травня – День матері. Це тепле і приємне свято. Нажаль, не всі сини сьогодні можуть привітати із ним своїх матерів. Їх покликав на фронт обов'язок захищати свою Батьківщину. Страшний фатум забрав у нас кращих із кращих, залишивши їхніх матерів на самоті із горем, яке неможливо передати словами.

Загиблі учасники АТО були добрими синами та доньками не тільки своїх батьків, але і України.

Школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука № 5, гімназія» відвідали матір загиблого новітнього героя Миколи Микитюка з нагоди дня його народження та Дня матері. Адже 12 травня, у День матері, молодому хлопчині виповнилося би 27…Із щирим співчуттям та вдячністю, зі словами підтримки та віри в світле майбутнє матері загиблого Галині Павлівні вручили квіти.

Кожен день для Галини Павлівни, як й інших матерів загиблих бійців, вже не такий, як колись… Ніщо не зможе загоїти душевну рану від втрати дорогої їм людини — єдиного сина.

Крізь сум та сльози згадували присутні Миколу Микитюка, котрий у свій час закінчив Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука № 5, гімназія». Він щиро любив Україну. Його патріотизм не був показним. Микола один із перших у важку хвилину став на захист своєї Батьківщини, на захист своїх рідних, близьких та друзів, за мирне небо над нашими головами, за можливість жити у вільній країні.

Його бойовий дух, його навики та знання, вміння вести бій та себе під час бою допомогли хлопцям вижити, і вони вдячні за це своєму командирові.

Також учнівська молодь разом із своїм вчителем відвідали могилу загиблого Героя, який у боротьбі за українську державність пожертвував власним життям. Присутні поклали квіти до могили та меморіальної дошки, що знаходиться на приміщенні навчального закладу, тавшанували його світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Герої не вмирають, допоки живі свідки тих подій. А щоб пам'ять про такого юного хлопця, що не залишив після себе нащадків, які передавали б з покоління в покоління спомин про нього, жила у віках, маємо поклопотатись ми, зберегти у назвах рідного міста Ізяслава Миколу Микитюка. Адже світла пам'ять про наших бійців додає мужності їхнім батькам жити далі.

Герої сучасності – біль і смуток, гордість і приклад для наслідування. Герої не вмирають, вони завжди з нами і оберігають нас від помилок.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.