Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Потрібна допомога дочці бійця АТО, яка потрапила у ДТП на Ізяславщині

Потрібна допомога дочці бійця АТО, яка потрапила у ДТП на Ізяславщині

Потрібна допомога дочці бійця АТО, яка потрапила у ДТП на Ізяславщині

Дівчина отримала важкі травми тазобедреного суглоба і черепа голови.

17 жовтня, на автодорозі Ізяслав – Білогородка в центрі села Клубівка сталася ДТП. Тоді легковий автомобіль «Ford Escort „здійснив наїзд на бордюр, зіткнувся з автобусною зупинкою і загорівся. Рятуваники витягли із автівки трьох осіб. Серед них була 20-річна Вероніка Барладяну, дочка демобілізованого бійця АТО.

“Сталась біда з донькою нашого бойового побратима, земляка з Ізяславщини, демобілізованого бійця 17 бату 57 бригади, інваліда війни ІІ-ї групи (три надважких поранення під Зайцевим) Барладяну Руслана (позивний „Бумер“), — пише на своїй сторінці у Фейсбуці ГО Мистецька сотня „Гайдамаки“. —

20-річна Вероніка, повертаючись з Ізяслава до села Клубівка, потрапила в страшну аварію! Отримала важкі травми тазобедреного суглоба і черепа голови. Лікарі хмельницької обласної лікарні зараз боряться за її життя і подальший стан здоров'я. Поки що транпортування в інші медичні заклади (котрі спеціалізуються на такого роду травмах) не можливе! Сім'я Вероніки і ми благаємо вас про допомогу! Ще не відомо скільки потрібно коштів на операції і на все інше, та неважко здогадатись, що лікування буде важким, довготривалим і дорогим».

Інформація для всіх бажаючих допомогти:

Номер картки Приват Банку: 4149499645584820 мама Барладяну Лариса Миколаївна та її номер телефону 097 065 85 36 (інформація про картку і всі координати достовірна!).

159
RSS
Коментар видалено
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.