Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Посилення карантину: як проходитиме навчання у «помаранчевих» зонах Хмельниччини

Посилення карантину: як проходитиме навчання у «помаранчевих» зонах Хмельниччини

Якщо у «помаранчевій» зоні школи можуть працювати, то у «червоній» їх мають закрити.

Завтра, 14 вересня, набуває чинності новий поділ області на «кольорові» зони епідеміологічної небезпеки. Наприклад, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин і кілька районів державна комісія помістила у «помаранчеву» зону, а Славуту й Волочиський район — у «червону». Для останніх це означає повне припинення звичайного навчального процесу. А ось з «помаранчевим» рівнем епідеміологічної небезпеки заклади освіти можуть працювати й далі, але з певними нюансами. Про це розповів голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

За словами Дмитра Габінета, запровадження «помаранчевого» рівня фактично не вплине на навчальний процес у школах. Вони працюватимуть у звичному режимі, якщо в класі чи школі не будуть виявлені випадки інфікування COVID-19. В такому випадку освітній заклад може повністю або частково піти на карантин.

«Тобто для шкіл у «помаранчевій» зоні не передбачено обмеження кількості учнів у класах. Але педагоги мають проводити уроки в захисних щитках, — розповідає Дмитро Габінет. — Вимога щодо обмеження кількості людей в аудиторіях стосується вищих навчальних закладів. Їх має бути в одному приміщенні не більше двадцяти».

Крім того, голова Хмельницької облдержадміністрації зазначив, що всі освітні заклади Славути та Волочиського району, які потрапили у «червону» зону, з понеділка обов’язково повинні бути закриті на карантин. Тобто дітей може чекати дистанційне навчання.

Нагадаємо, з понеділка у Славуті та Волочиському районі буде запроваджено «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. З огляду на це Укрзалізниця вже припинила продаж квитків зі станцій Волочиськ та Славута-1. Це пояснює обмеженням пасажирських перевезень у такій «кольоровій» зоні. Тобто виїхати звідти можна лише на власному транспорті. Послаблення таких карантинних обмежень буде можливими не раніше, ніж через 14 днів.

Натомість до «помаранчевої» зони епідеміологічної небезпеки державна комісія з ТЕБ і НС перенесла Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Нетішин, а також Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.
На решту області, крім «зеленого» Старокостянтинівського району», запроваджено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки.

Сайт "Є"

689
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.