Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Посівна на Хмельниччині: аграрії вже засіяли понад 80 тисяч гектарів

Посівна на Хмельниччині: аграрії вже засіяли понад 80 тисяч гектарів

Наш край повністю готовий до проведення посівної.

У Хмельницькій області набирає обертів весняна посівна. Цьогоріч аграрії найбільше уваги концентрують на висаджуванні зернових і круп’яних культур. Про хід посівної сьогодні, 6 квітня, розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, на Хмельниччині вже засіяно понад 80 тисяч гектарів ранніх ярих культур. Цьогоріч агрофірми найбільше зосереджуються на сівбі продовольчих зернових і круп’яних культурах. Зокрема, на гречці, ячмені та гороху.

«Для проведення польових робіт засипана необхідна кількість кондиційного насіння, закуплено мінеральні добрива й засоби захисту рослин. Область готова до посівної на сто відсотків і вона точно пройде», — наголосив Сергій Гамалій.

Нагадаємо, під час цьогорічної посівної у Хмельницькій області заплановано засіяти орієнтовно 1 мільйон 207 тисяч гектарів сільськогосподарських земель. Це на дві тисячі гектарів перевищує показники минулого року.

Через війну також внесені певні зміни у структуру посівних площ. Найперше суттєво збільшили обсяги продовольчих зернових і круп’яних культур, зокрема гречки, ячменю та гороху, шляхом зменшення обсягів кукурудзи на зерно та сої.

Сайт "Є"

136
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.