Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Поруч з нами живуть люди, які потребують особливої допомоги і уваги  

Поруч з нами живуть люди, які потребують особливої допомоги і уваги  

Першого жовтня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей похилого віку, а також в Україні відзначають ще й День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, адже це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Люди старшого покоління гідні поваги та вшанування.

З метою посилення уваги до потреб старшого покоління, забезпечення належного соціального захисту ветеранів Ізяславщини працівниками Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснено виїзд до ветеранів праці, одиноких непрацездатних громадян, пенсіонерів із врученням їм подарунків — продуктових наборів.

Як зазначила директор вищезазначеної організації Наталія Павлюк, разом з усією світовою спільнотою у цей день ми відчуваємо наскільки важливими у нашому житті є турбота і увага, співпереживання і допомога ближнім.

За матеріалами Ізяславського районного територіального

центру соціального обслуговування 

133
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.