Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Помаранчева зона карантину: що і де заборонять на Хмельниччині

Помаранчева зона карантину: що і де заборонять на Хмельниччині

За результатами позачергового засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яке відбулося вчора, 10 вересня, на Хмельниччині затвердили нові зони карантину. З понеділка, 14 вересня, у низці районів та міст обласного значення посилять карантинні обмеження. Побільшало населенних пунктів області, які відтепер житимуть за правилами «помаранчевої» зони. У неї потрапили міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, а також Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський і Ярмолинецький райони.

Новий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 означає більш жорстокі карантинні обмеження. У «помаранчевій» зоні діють усі обмеження «зеленої» та «жовтої» зон, а також запроваджується:

  • заборона на планову госпіталізацію пацієнтів;
  • заборона на діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів;
  • громадський транспорт та заклади громадського харчування мають бути заповнені не більше половини місць;
  • торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів.
  • Масові заходи дозволяють проводити, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини. Загалом дозволяється не більше 100 громадян.

«Помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки настає в обласних центрах, районах та містах обласного значення з населенням менше, ніж 70 тисяч людей, якщо впродовж 14 днів на сто тисяч населення буде зафіксовано від 120 до 240 нових випадків COVID-19.

Нові карантинні зони вступають у силу в понеділок, 14 вересня. Перегляд відбудеться через 14 днів.

Нагадаємо, два населених пункти Хмельниччини також потрапили до «червоної» зони — Славута та Волочиський район. У «жовтій» зоні відтепер – міста Старокостянтинів та Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Камянець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький, Шепетівський райони.

Станом на вечір 10 вересня в Хмельницькій області від початку пандемії зареєстровано 3795 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Одужали 1816 осіб (47,9% від підтверджених випадків), з них 110 — діти, 225 — медпрацівники. Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 53%.

Сайт "Є"

718
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.