Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Подорожчали біометричні паспорти: скільки вони тепер коштують

Подорожчали біометричні паспорти: скільки вони тепер коштують

Найбільше зросла ціна на паспорти для виїзду за кордон.

В Україні знову подорожчали біометричні паспорти. З 1 січня вартість ID-картки зросла на дев’ять гривень, а «закордонного» — на 39 гривень. Однак біометричний паспорт громадянина перший раз надалі видають безоплатно. Про це розповіли представники Державної міграційної служби України.

За їх інформацією, біометричні паспорти здорожчали, бо державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» встановило нові ціни на їх бланки. Причиною стало підвищення вартості сировини та матеріалів для їх виробництва. Натомість ціни адміністративних послуг з видачі біометричних паспортів не зазнали змін.

Отож, з 1 січня діють такі ціни на паспорти громадянина України (ID-картка):

  • видається вперше — безплатно;
  • до 20 робочих днів — 372 гривні, з яких 126 гривень становить вартість адмінпослуги та 246 гривень вартість бланка (для порівняння, раніше паспорт коштував 363 гривні);
  • до 10 робочих днів — 498 гривень, з яких 252 гривні становить вартість адмінпослуги та 246 гривень — вартість бланка (для порівняння, раніше паспорт коштував 489 гривень).

А на паспорти громадянина України для виїзду за кордон з 1 січня діють такі ціни:

  • до 20 робочих днів— 733 гривні, з яких 352 гривні становить вартість адмінпослуги та 381 гривні — вартість бланка (для порівняння, раніше паспорт коштував 694 гривні);
  • до 7 робочих днів та до 3 робочих днів у разі наявності підстав — 1 тисяча 85 гривень, з яких 704 гривні становить вартість адмінпослуги та 381 гривню — вартість бланка (для порівняння, раніше паспорт коштував 1 тисячу 46 гривень).

«Громадяни, які сплатили адміністративні послуги й подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2021 року, отримають документи за старими цінами, — пояснюють у Державній міграційній службі. — У випадку сплатили адміністративних послуг до 31 грудня без подання заяв для оформлення документів, громадян зможуть доплатити за тарифами, які діятимуть на момент подачі відповідних заяв».

Нагадаємо, востаннє біометричні паспорти дорожчали з 1 січня 2021 року. Тоді вартість ID-карток зросла на 18 гривень, а для виїзду за кордон — на 12 гривень.

Сайт "Є"

279
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.