Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Подаруй дитині радість…»

«Подаруй дитині радість…»

«Подаруй дитині радість…»

День Святого Миколая – один із найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожна людина сподівається на своєрідне диво та здійснення заповітних мрій. Адже, окрім подарунків, Він приносить у кожну оселю радість, надію, любов. І всі дорослі мають подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій.

Та, мабуть, найбільшої уваги та турботи потребують діти, які соціально не захищені, без батьківської турботи, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають інвалідність, виховуються у малозабезпечених та неповних родинах.

У переддень свята Святого Миколая до Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітали діти Ізяславської ЗОШ І-ІІ ступеню № 4 ім.В.Кобернюка із результатами акції «Подаруй дитині радість…», яка відбувається щорічно у даному навчальному закладі.

Вся школа долучилася до збору дитячих іграшок, книжок. Майже 100 маленьких сердець готові були ділитися із соціально незахищеними дітьми своїм сердечним теплом, радістю, бажанням творити добро ближньому. Напередодні Дня Святого Миколая працівниками Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді приблизно 50 дітям із сімей у складних життєвих обставинах були передані іграшки, засоби розвитку, книги.

Адже творити добро -так просто…

Начебто це маленькі вчинки, які не потребують матеріальних затрат та значних зусиль, проте ціна їх надзвичайно висока. Бо саме це – найбільший показник гуманності та людяності.

За матеріалами Ізяславського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.