Стоматологія
Друк на футболках і чашках

“Подарунок” під ялинку: повний локдаун на новорічні свята

“Подарунок” під ялинку: повний локдаун на новорічні свята

Відповідна пропозиція вже представлена на розгляд українському уряду.

Адміністрація Хмельницької області звернулася до уряду з пропозицією про введення повного локдауну на час Новорічних свят, тобто на період з 25 грудня по 7 січня. Про це повідомило видання “Голос України”.

Таку позицію керівництво області аргументує тим, що у цей період і без локдауну настає економічне затишшя, коли тривають вихідні та призупиняється робота підприємств чи торгівельних центрів. А цього річ, враховуючи обставини, пов’язані з пандемією, можна буде тимчасово ввести більш жорсткі обмеження, не завдавши при цьому суттєвої шкоди для великої економіки та малих підприємств.

Однак при цьому залишається суттєвою проблемою те, як протриматися до цього часу, враховуючи нинішні темпи зростання кількості захворювань на коронавірусну інфекцію. Нагадаємо, що деякий час тому голова МОЗ України Максим Степанов заявляв, що повний локдаун в Україні буде ймовірним за умов досягнення рівня 30 тисяч нових випадків інфікування за добу. Станом на сьогодні темпи розповсюдження COVAD-19 досить високі і вже майже наблизилися до половини від тієї позначки, що була згадана вище.

Що стосується конкретно Хмельницької області, то там медичний апарат завантажений вже на 60%. При цьому є потенційна можливість наростити кількість місць більш як на півтисячі. Це той резерв, який ще можна використовувати до запровадження локдауну.

Сайт «TV7+»

199
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.