Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

​Подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, а цьогоріч від його започаткування минає 70 років. Як і багато десятиліть поспіль, його основною метою залишається привернення уваги суспільства до прав і потреб дітей, необхідність їх належного захисту.

Це прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одними з найголовніших наших обов'язків.

З нагоди відзначення Дня захисту дітей у рамках дотримання карантинних вимог службою у справах дітей райдержадміністрації було вручено подарункидітям, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Діти отримали альбоми для малювання, кольорові олівці, набори ручок, блокноти, зошити за місцем їх проживання.Під час вручення подарунків для дітей прозвучали найщиріші побажання щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок, радісногота змістовного відпочинку під час літніх канікул.

У цей день діти отримали хороший настрій і позитивні емоції, відчули підтримку і любов дорослих.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

462
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.