Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя

Пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя

Вже п'ять років у страшній війні на Сході України гинуть кращі сини та доньки українського народу, Герої, серед яких є й наші земляки.

Сьогодні, 11 жовтня, нашому земляку, старшому розвіднику-снайперу Василю Кобернюку виповнилося би 36 років. Проте не судилося. Загинув 24 липня 2014 р., коли КАМАЗ, на якому їхали спецпризначенці, потрапив під перехресний вогонь із засідки поблизу м.Первомайськ, Луганська область. Разом із Василем загинули сержант А.Чабан, сержант В.Черкасов, солдат Т.Якимчук.

У день народження загиблого бійця прийшли вшанувати його пам'ять заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова громадської організації ветеранів — учасників АТО Володимир Павлюк, голова районної ради Сергій Шлегель та рідні новітнього Героя України.

Розділяючи із рідними скорботу та біль втрати, учасники зустрічі вшанували пам'ять Василя Кобернюка та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, а також поклали квіти до могили загиблого героя.

Василю назавжди залишиться 31 рік… На жаль, через трагічну загибель юнак так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя.

За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім'я Вітчизни.

Але наш земляк живий у пам'яті людей і виховує своїм прикладом справжніх патріотів України. Бо немає більшої честі і подвигу ніж віддати життя за Батьківщину.

Вічна пам'ять і слава нашим Героям!

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.