Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя

Пломеніє згадка про Героя, який віддав за нас з вами життя

Вже п'ятий рік у страшній війні на Сході України гинуть кращі сини та доньки українського народу, Герої, серед яких є й наші земляки.

Сьогодні, 06 лютого, минула четверта річниця з дня трагічної загибелі на Донбасі нашого земляка-командира взводу Миколи Микитюка — такого сміливого, відважного, готового до самопожертви Героя України. Трагічна подія сталася в результаті артилерійського обстрілу в районі Дебальцеве Донецької області.

У день роковин прийшли вшанувати пам'ять загиблого заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова громадської організації ветеранів — учасників АТО Володимир Павлюк, голова районної ради ветеранів Лідія Загоруй, військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова районної ради Сергій Шлегель та директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук.

Розділяючи із рідними скорботу та біль втрати, учасники зустрічі вшанували пам'ять Миколи Микитюка та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, а також поклали квіти до могили загиблого героя.

Миколі Микитюку назавжди залишиться 23 роки… На жаль, через трагічну загибель юнак так і не встиг здійснити свої мрії, долюбити та відчути повноту людського щастя.

За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім'я Вітчизни.

Але наш земляк живий у пам'яті людей і виховує своїм прикладом справжніх патріотів України. Бо немає більшої честі і подвигу ніж віддати життя за Батьківщину.

Вічна пам'ять і слава нашим Героям!


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

100
RSS
Гость
16:22
Вічна пам'ять Герою!!! Слава Україні!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.