Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пізнавальний урок пожежної безпеки проведено в дитячому таборі «Світанок»

Пізнавальний урок пожежної безпеки проведено в дитячому таборі «Світанок»

Пізнавальний урок пожежної безпеки проведено в дитячому таборі «Світанок»

14 липня на території дитячого оздоровчого табору «Світанок» с.Білогородка працівниками Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій областіпроведено пізнавальний урок пожежної безпеки для дітлахів.

Головним завданням проведення таких заходів — це попередження пожеж, які виникають із причини пустощів дітей з вогнем та запобігання травмування чи загибелі дітей внаслідок них.

На пізнавальний урок завітали перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук і завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич.

Вогнеборці розповідали про те, наскільки небезпечним може бути вогонь, про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та при експлуатації побутових електроприладів, а також цікавилися чи знають діти як і що робити під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Малеча із задоволенням спілкувалася з рятувальниками. Дітлахи відповідали на запитання рятувальників, розповідали за яким телефоном необхідно телефонувати в разі виникнення надзвичайної події та що потрібно робити, щоб не сталося пожежі.

Аби зацікавити малечу, викликати у них живий інтерес до питань безпеки життєдіяльності, співробітники районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій областіорганізували для дітей виставку пожежної техніки.

Діти вмить оточили рятувальників та із цікавістю слухали розповідь про призначення пожежних рукавів та іншого пожежного обладнання, за допомогою якої рятувальники надають допомогу громадянам під час виникнення надзвичайної події.

А з метою популяризації професії пожежника-рятувальника дітворі був проведений справжній майстер-клас з одягання бойового одягу. Неймовірні враження та безліч запитань викликав теплоізоляційний костюм. Хто говорив, що в ньому рятувальник схожий на космонавта, а хто — на мультиплікаційного героя. А ті, хто хотів уже сьогодні відчути себе справжнім рятувальником, мали змогу особисто приміряти бойовий одяг справжніх пожежних-рятувальників.

Особливим подарунком для дітвори став показ сучасного пожежного автомобіля. Вогнеборці розповіли про те, чим оснащений сучасний пожежно-рятувальний автомобіль та про призначення його спорядження. Бійці загону відповіли на безліч запитань, поділилися історіями з власного досвіду, наголосивши, що пожежний-рятувальник — професія дуже відповідальна, адже це покликання мужніх та відважних.

Дітям було цікаво ознайомитися із оснащенням та відчути себе рятувальниками за кермом автомобіля.

Усе почуте та побачене викликало у малечі непідробний інтерес, адже цей урок відкрив їм вікно у світ пожежної безпеки, на варті якого стоїть мужній пожежний-рятувальник.

Діти в свою чергу пообіцяли неухильно дотримуватись правил безпеки життєдіяльності.

Сектор інформаційної діяльності та комунікаційз

громадськістю апарату райдержадміністрації

140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.